איפה כדאי לאחסן אתר וורדפרס

החלטתם להקים אתר אינטרנט לעסק או לכם באופן אישי, החלטתם לרכוש תבנית של וורדפרס עליה תקימו את האתר שלכם, למדתם כיצד לעשות את זה בצורה מהירה ויעילה, עכשיו הגיע הזמן לרכוש מקום בשרת אחסון, עליו תוכלו לאחסן את האתר שלכם.

השאלה היא, איפה כדי לכם לאחסן אתר וורדפרס וכיצד מומלץ לכם לעשות את זה. על שתי השאלות הנ"ל תוכלו למצוא תשובות בעזרת מאמרים ומדריכים מקצועיים ברשת ובאמצעות סקר שוק פשוט שתוכלו לבצע בין מגוון חברות.

אחסון אתר וורדפרס

לפני שאנחנו ניכנס לעובי הקורה, חשוב לזכור, לפני שאתם ממהרים להחליט איפה לאחסן, תלמדו את הנושא, תלמדו מה אתם צריכים, מה חשוב לכם וכמה זה עולה. מן הסתם, תצטרכו להגדיר לעצמכם גבולות תקציב. מומלץ לקבוע סכום כללי, ורק אחרי שאתם קוראים קצת על הנושא, לקבוע גבולות יותר קשיחים, בשביל לגשת איתם לסקר שוק בין החברות. כך לא תופתעו שאתם מגלים סכום מסוים, נמוך או גבוה יותר ממה שציפיתם.

אז איפה כדאי לאחסן? ראשית, עליכם לחפש חברה שאתם יכולים לסמוך עליה בכל הקשור לשירות ואבטחה. אלה שני הדברים המהותיים בתחום אחסון אתרים ובפרט אתרי וורדפרס. אתם יכולים למצוא הרבה חברות שיציעו לכם פונקציות שונות, אך בלי אבטחה טובה, זה לא ישתלם לכם.

הפונקציות שאנחנו מדברים עליהן, זה הדבר השני שאתם צריכים לבדוק. למשל, שטח אחסון, סוג אחסון (קוד פתוח או סגור), איזו מערכת עובדת, איכות ומהירות זרימת המידע, כמות תיבות הדואר שאתם יכולים לפתוח ועוד.

בשלב הבא, אתם יכולים להתחיל לעשות סקר שוק בין החברות, כאשר עליכם לבדוק מה כל חברה מציעה לכם ובאיזה מחיר. אתם צריכים לבדוק, בין היתר, עד כמה העלויות תואמות את הצרכים שלכם והאם מדובר בעלויות משתנות. כמובן תבחנו האם מדובר בעלויות קבועות או שיש דברים שעליכם להוסיף במהלך הזמן.

אגב, אם אתם בונים את האתר דרך חברה מסוימת, אתם יכולים לברר איתה את הנושא של האחסון, כאשר ההמלצה היא שאתם תהיו אחראים על האחסון ולא החברה.

 

Comments are closed.