איזה תכניות טלוויזיה יש בשפה הרוסית?

אם אתם דוברי רוסית או שאתם לומדים רוסית ובעיקר אם אתם עולים חדשים שמחפשים אחר תכניות טלוויזיה מעניינות – חשוב שתדעו כי בכל הנוגע לתכנים שנמצאים בתוך טלויזיה ברוסית, ישנם כמה סדרות וסרטים מעולים! אז אילו תכניות טלוויזיה ברוסית הן המומלצות?

הנה 4 תכניות טלויזיה שאסור לכם לפספס עם kartina tv!

תכניות בטלויזיה הרוסית

טלויזיה ברוסית כפי שרבים יודעים מציעה לרבים תכנים איכותיים כאשר השנה מומלץ לצפות בכמה תכנים מעולים ביניהם:

מוסקבה גריינהונד – לטינה מגיעה לעיר מוסקבה לראות את בקלנוב, שאותו היא אינה מצליחה לשכוח. אך הדבר לא קל. לטינה מבינה כי עבודה קשה והחיים יכולים להרוס גם את סיפור האהבה הרומנטי ביותר. מוסקבה גריינהונד היא סדרה רצופה בהתרחשויות מותחות, חקירות משטרתיות מרתקות וסיפור אהבה אחד יוצא דופן שאי אפשר להפסיק לצפות בו כאשר הסדרה מלאה בדמיות מפתיעות, תככים ומזימות.

מקום מפגש – תכנית ברוסית המשודרת בכל יום בימי חול ומרתקת צופים רבים אל המסך. בתכנית 'מקום מפגש' האורחים באולפן יחד עם המציגים משוחחים על הנושאים הדחופים והאקטואליים ביותר של חיי היום יום. במקום מפגש מדברים על כל מה שמדאיג את הקהל הרחב החל ממגפות עונתיות ועד מבצעים צבאיים בסוריה – כאשר כל אלה מספקים סיבה לדיון מסעיר ומרתק. במקום מפגש הכל מתבהר כאשר לכל אורח סיפור ייחודית תכניות משלו, תוך שבאמצעות האורחים מגלה הקהל דברים חדשים ותופעות מסתוריות.

בוא ונתחתן – אולגה, בת 60, פנסיונרית, מרוויחה את לחמה מעבודה בדוגמנות. היא אוהבת לרקוד, לשיר ולבצע שופינג באינטרנט כאשר ניתוחים פלסטיים הם רק חלק קטן מהרצונות שלה. על מנת להגשים את כל אלה, היא עוסקת בתביעות של שכנים, מחפשת תשומת לב גברית, ומנהלת רומנים מעוותים עם מוזיקאים, אמנים ועוד. זה נכון אולגה לא ממש יכולה לאהוב: אבל היא תעשה הכל כדי להשיג את מבוקשה!

הכל עבור משחק – הכוכבים של הספורט עוסקים בדיאלוגים, ראיונות בלעדיים ומספרים על רגעי המפתח בתכנית ספורטיבית במיוחד. התכנית זאת כולם יעשו הכל בשביל ניצחון ולכם רק נותר לצפות ברגעים האגדיים שמפסק הספורט בחיינו.
כדי לבחור את התכניות שלכם ואת התכנים האהובים – חפשו כבר עכשיו אחר ספקית תכנים ברוסית שתוכלו באמצעותה לצפות בכל הסדרות החדשות והאהובות.

Comments are closed.