פסי נירוסטה למניעת החלקה – מאיפה משיגים?

בלא מעט מבנים ועל לא מעט משטחים, יש להתקין אלמנטים אשר ימנעו מאנשים להחליק. מדובר באלמנטים מאוד פשוטים אשר יוצרים כמין חספוס של המשטח, כאלה אשר מונעים אפשרות לנוע במהירות וכן מונעים אפשרות ליפול מכל סיבה שהיא.

אחד מסוגי האמצעים הפופולאריים ביותר לצורך מניעת החלקה, הם פסי נירוסטה אשר מתקינים אותם על גבי משטחים במקומות שונים, הן במבנים, הן בשטחים פתוחים ועוד. אחד המקומות הנפוצים ביותר להתקנת פסי נירוסטה הם חדרי מדרגות, כך אם עולים או יורדים במהירות, אין שום סיכוי ליפול.

ישנם לא מעט אנשים שמתקינים גם פסי נירוסטה גם בתוך הבית שלהם עצמו, למשל, בחדרי מקלחת ואף בתוך האמבטיה עצמה, כך הם מונעים מעצמם ומאחרים כל אפשרות להחליק בזמן המקלחת. מן הסתם, אפשר להשתמש בפסי נירוסטה גם במקומות בהם יש אפשרות לרטיבות, למשל, ליד בריכות ומקורות מים אחרים וכן בתוכם.

פסי נירוסטה למניעת החלקה

לפני שנסביר היכן ניתן לרכוש פסי נירוסטה, נציין שיש להתקין אותם על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בכך, ורצוי לעשות את זה במקומות בהם יש ילדים ואנשים מבוגרים וכן במקומות שמאופיינים בכך שיש כמות גדולה של עוברים ושבים אשר משתמשים במקום.

כאמור יש שורה של מקומות בהם ניתן למצוא פסי נירוסטה למניעת החלקה. ניתן למצוא אותם בקרב חברות אשר מתמחות באמצעי הנגשה, חברות אשר מתמחות בהתקנת משטחים מסוגים שונים ועוד. אנחנו יכולים למצוא שורה ארוכה של דוגמאות של פסי נירוסטה, אלה נבדלים אחד מהשני, הן בצבע, הן באורך ובגודל והן ברמת החספוס של הפס.

לפני שמתקינים פסי נירוסטה, יש לוודא היכן בוחרים להתקין אותם, כיצד מתקינים אותם, ויש להקפיד להתקין אותם באופן כזה שזה יהיה בטוח לגמרי. חשוב לבצע מספר בדיקות אחרי ההתקנה, על מנת לוודא שהפסים מודבקים במקום הנכון, שהרווח ביניהם הוא מידתי, ושאין כל סיכוי להחליק כשדורכים עליהם.

לסיום, מומלץ מאוד להשתמש בפסי נירוסטה למניעת החלקה, זה יכול להקל עלינו ברמה ניכרת, למנוע מאיתנו החלקות ונפילות מיותרות וזה אפילו לא פוגע בעיצוב של המקום.

Comments are closed.