הגשת פטנט – הדרך הנכונה לעשות זאת

יש לכם רעיון נפלא שאתם רוצים להביא לכדי מימוש? אם אתם רוצים לשמור על זכויות הרעיון שלכם, יהיה כדאי לכם להגיש פטנט ובכך לשמור על הפטנט ולוודא שאף אחד לא יגנוב אותו.

הגשת פטנט זהו הליך מורכב שמתחיל בשליחת בקשה למשרד הפטנטים. את הבקשה מגישים עם מילוי הטפסים הרלוונטיים. רק שימו לב שאתם בוחרים להגיש בקשה לאחר שבחנתם שהפטנט שחשבתם עליו לא קיים כבר.

הגישו פטנט באתר של ד"ר צביון

הסכם סודיות לשמירה על פרטי הפטנט

בכדי שלא יגנבו לכם את הפטנט עליכם לוודא שאתם מחתימים על הסכם סודיות כל גורם שמעורב בעניין. כך אתם תוכלו לישון בראש שקט בלילה ולדעת אתם לא מסכנים את עצמכם בדרך כזו או אחרת. זה ללא ספק עשוי לאפשר לכם להתמקד במה שאתם בוחרים לעשות ולא לחשוש שמא הרעיון שלכם יגיע לאנשים אחרים.

בכדי לנסח הסכם סודיות ראוי וכזה שיהיה תקף בעת הצורך, יהיה כדאי לכם לפנות אל עורך דין מנוסה שיוכל לעזור לכם ולוודא שכל הפרטים מנוסחים כהלכה.

הגשת פטנט

פיתוח אב טיפוס

בדרך כלל בשלבים הראשוניים של פיתוח הפטנט שלכם תצטרכו לעבוד על פיתוח של אב טיפוס שיאפשר לכם לבדוק היתכנות של הצלחת המוצר. את הפיתוח תוכלו לעשות עם אנשי מקצוע שיהיו צריכים להיות חתומים על הסכם סודיות ולעזור לכם בכל הליך הפיתוח.

אם אתם צריכים כספים רבים בכדי לפתח את המוצר שלכם, תוכלו להתחיל בחיפוש אחר משקיעים שיוכלו להשקיע במוצר שלכם. גיוס הון זה לא דבר שקורה ביום אחד, ועליכם להיערך בהתאם ולעשות כל שביכולתכם בכדי לוודא שאתם מוצאים את האנשים הנכונים שיוכלו לעזור לכם.

אל תתעכבו עם פיתוח הרעיון

עליכם לזכור שכאשר מדובר על הגשת פטנט וקידום של הפטנט שלכם, התהליך יכול לקחת זמן רב. בכדי שלא תבזבזו את הזמן שלכם לשווא, יהיה כדאי לכם לפנות בהקדם אל חברה בתחום הפטנטים שתדע לעזור לכם להתמודד עם כל הבירוקרטיה והליך פיתוח הרעיון של הפטנט שלכם, כך שתוכלו לקחת את זה צעד אחד קדימה.

Comments are closed.