קידום אתרים אורגני

מקדמי אתרים רבים מקבלים לידיהם לא פעם אתרים, אשר קיימים כבר זמן רב אך מעולם לא זכו לקידום. עולה שאלה, עד כמה זה נכון להשאיר זמן רב אתר אינטרנט ללא קידום, כלומר, עד כמה זה חכם להקים אתר אינטרנט, לעלות אותו לאוויר ולחכות עם תהליך הקידום לשלבים מאוחרים יותר.

מן הסתם, התשובה היא שזה מאוד לא חכם ותמיד עדיף להקים אתר אינטרנט ומיד להתחיל לקדם אותו. למעשה, קידום אתרים אורגני, הקידום העיקרי של אתרי אינטרנט בגוגל, דורש מאיתנו להקים את האתר באופן כזה שהוא יותאם לתהליך הקידום. כך נוכל להתחיל לבצע אותו באופן מיידי.

קידום אתרים

לפני שנסביר מדוע נכון להתחיל את העבודה מיד, נסביר בקצרה מה זה אומר שבניית האתר צריכה להיות מותאמת לתהליך הקידום. כשאנחנו בונים אתר אינטרנט, אז מעבר לשאלת המאפיינים שלו ומה הוא יכלול, אנחנו צריכים שמערכת הניהול של האתר תאפשר לנו לבצע את הקידום בצורה קלה ומהירה, בין אם זה אומר לייצר כותרות לעמודים, לקשר בין העמודים, להוסיף תמונות וטקסטים, קישורים חיצוניים, תיאור לכל עמוד ועוד. מדובר על דברים שחלקם בסיסיים באופן טבעי, אחרים נמצאים בשימוש אך ורק לצורך קידום.

מדוע נכון להתחיל את העבודה על הקידום באופן מיידי

כשאנחנו מקימים אתר אינטרנט, אנחנו צריכים להתייחס אליו כמו אל מוצר, שירות. בדיוק כמו שאנחנו מוצאים מוצר או שירות לשוק, אנחנו מיד מתחילים לשווק אותו, כך גם במקרה של אתרי אינטרנט. אנחנו חייבים להתחיל ולשווק אותו באופן מיידי. אחרת אף אחד לא ידע על קיומו.

עצם זה שהאתר עלה לאוויר, לא אומר שום דבר לאיש אם לא נעשה לו תהליך קידום אורגני. זה בדיוק כמו שסופר יוציא ספר ולא ידאג לפרסם שהוא הוציא אותו. הוא יהיה מונח על המדפים, ורק מי שיעבור במקרה ליד המדף, יוכל לשים לב אליו. לכן, הוא יצטרך לפרסם אותו במקומות שונים, בשביל שאנשים ייכנסו אל החנות ספרים במיוחד ויקנו אותו, או שאם הם יכנסו, הם יראו אותו ויחליטו לקנות אותו.

קידום אתרים אורגני, בסופו של דבר, נועד לפרסם את האתר ולהוביל לידי כך שכל מי שיכתוב ביטויים מסוימים, יגיע אלינו או שכל מי שמחפש עסק בתחום שלנו, ידע שאנחנו קיימים ובמקום לחפש עסקים אחרים, הוא יגיע ישירות אל האתר שלנו, ואנחנו נהנה מגידול בחשיפה בזכות תוצאות קידום אתרים בעמוד הראשון.

Comments are closed.