זקוקים לשירות תיקון גנרטורים?

חלק ממשקי הבית בישראל ומוסדות הציבור, מחזיקים גנרטור ביתי. ישנם משפחות, שרוצות שיהיה להם גנרטור שיפעל בעת הפסקות חשמל. גופים ציבוריים כמו בתי חולים- מחויבים לספק חשמל ללא הפסקה, ולכן מחויבים להחזיק גנרטור. אולם לפעמים, הגנרטור מתקלקל. מה עושים במקרה זה?

מי מתקן גנרטורים?

ישנם עסקים רבים בארץ המתקנים מכשירי חשמל. אך, אין הרבה עסקים בארץ, המומחים בתיקון מקצועי של גנרטורים. מדוע יש הבדל כל כך משמעותי ומחסור בטכנאים של תיקון גנרטורים? הסיבה לכך, היא שתיקון של גנרטור, דורש הרבה מומחיות וידע. לא כל טכנאי חשמל יודע לתקן גנרטורים. ובכלל, תיקון של גנרטור מסוג אחד, לא זהה לתיקון של גנרטור מסוג אחר. כל יצרן מייצר בצורה שונה את הגנרטור, ולכן, גם התיקון נעשה בצורה שונה. לכן, מומלץ לכם מראש לקנות גנרטור, בחברה אשר מחזיקה טכנאים מקצועיים, שעבור הכשרה מיוחדת מהיצרנים השונים, כיצד לתקן ולתחזק את הגנרטור.

מה מפעיל את מנוע הגנרטור?

כל טכנאי תיקון גנרטורים, יצטרך לתקן את הגנרטור, תוך שהוא מביא ציוד תיקון מתאים לחומר המפעיל את המנוע. ישנם גנרטורים המופעלים על גז. התיקון של גנרטורים אלו, דורש עדינות מירבית. גם תיקון גנרטור המופעל על פנלים סולאריים, דורש עדינות מירבית. כל שריטה על הפנלים, עלולה לפגוע בפעילות הגנרטור. ויש טכנאים המומחים רק בתיקון גנרטורים הפועלים על מנועי בנזין או דיזל.

מה גודל הגנרטור?

אין ספק, שתיקון גנרטור גדול המוצב במקומו, דורש יותר מומחיות, מאשר תיקון גנרטור גדול המוצב בקרקע. חברות הרוכשות מלאי מצומצם של גנרטורים, ומשכירות למפיקי אירועים, נאלצות מדי פעם להזמין טכנאי של גנרטורים. חשוב להם למצוא טכנאי זמין ומקצועי. בכל זמן שהגנרטור הנייד מושבת ומקולקל, הם אינם יכולים להשכיר את הגנרטור. לעומתם, בתי חולים הזקוקים לתיקון גנרטור, זקוקים לטכנאי מקצועי ביותר. אין ספק, שגנרטורים גדולים של בתי חולים, דורשים מומחיות רבה בתיקון.

איזו חברה יכולה לספק טכנאי גנרטורים?

ישנם חברות רבות המשכירות גנרטורים. אולם, לא כל חברה ממנה ניתן לשכור גנרטור- הינה בעלת מומחיות בתחום הגנרטורים. חלק מהחברות הללו- הינם חברות השכרת ציוד לאירועים. עיקר המומחיות של חברות אלו, יהיו לספק השכרת ציוד לאירועים. לחברות אלו חשוב להשכיר מגוון רחב של ציוד, על מנת להקל על מפיקי האירוע. לכן, חברות אלו, ישכירו כמות בודדת של גנרטורים. האם חברות אלו יוכלו לספק טכנאי גנרטורים מקצועי? לא תמיד. פעמים רבות, הם בעצמם יזמינו טכנאי מהחברה ממנה רכשו את הגנרטור. חברות השולחות טכנאי גנרטורים, הינם מומחיות דווקא בתחום הגנרטורים.

טכנאי גנרטורים מזמינים אצל ניק מערכות.

לחברת ניק מערכות, יש מומחיות רבה וניסיון רב בעולם הגנרטורים. בחברה מוכרים או משכירים סוגים רבים של גנרטורים איכותיים ביותר בעולם. לכן, יכולה לשלוח החברה טכנאי תיקון, שעברו הכשרה מיוחדת מהיצרנים. חברות השכרת ציוד הרוכשות מאתנו גנרטורים, משפחות וגופים פרטיים, מזמינות מאתנו טכנאי גנרטורים, אשר מגיע ומתקן את הגנרטור.​

Comments are closed.