החלפת מסך 3 LG G

הדבר הבולט בטלפון חכם מסוג 3 LG G הוא המסך שלו. הרזולוציה העיקרית שגורמת לנו להפוך אותו לכה מסקרן היא 1440X2560 על פני מסך של 5.5 אינץ', מה שמציג לנו סרטים ומשחקים שנראים הרבה יותר טוב משאר הטלפונים החכמים. יש לציין כי גם לגבי בהירות גבוהה  מכשיר ה-3 LG G, הינו שימושי מול אור השמש. משחקים עתירי גרפיקה, ייראו טוב יותר ויתאימו לשימוש באמצעות מכשיר זה. כמו בכל מכשיר חכם,גם במכשיר נייד מסוג 3  LG G המסך עשוי ליפול, להיסדק או להישבר כליל. זו הסיבה כי החלפת מסך 3 LG G מצריכה פנייה  למעבדת מומחים, כאלה שיזהו מה הבעיה ואם ישנה תקלה נוספת בעקבות שבירת המסך, כך שיתקנו את המכשיר על הצד הטוב ביותר. המעבדה תוודא באמצעות בדיקה מקיפה, כי לא נגרמו תקלות נוספות למכשיר.

מסך מגע שבור- המכשיר לא יעבוד

כאשר המכשיר החכם שלכם מרצד, או שמסך המגע נפגם, יש לבצע החלפת מסך LG . יש לבצע את ההחלפה באופן זהיר ומהיר לפעמים כאשר מסך המגע נפגם לא יופיע השבר לעין ויופיעו תקלות שונות שבגללן תצטרכו להגיע למעבדת טלפונים ניידים המתמחה בטלפונים מסוג LG. יש לדעת כי המחיר של החלפת המסך עשוי להיות גבוה, היות ומדובר על שכבות שמודבקות האחת לשנייה  והמגעים הם עדינים ביותר. גם אם תצטרכו להחליף רק את המסך העליון, אז רוב הסיכויים שתצטרכו להחליף את שתי שכבות הנמצאות תחת המסך. היות ויצרני מכשיר LG  ייצרו את המכשיר כך שיקל על הטכנאים בתיקון, העבודה תהיה קלה יותר היות והמסך החדש מגיע כבר עם השכבות שלו, מה שיקל על התקנתו.

הגיעו למעבדה מוסמכת שתחליף עבורכם מסך של 3 LG G

לא כדאי כי תבחרו בקיצורי דרך למיניהן ותנסו להחליף בכוחות עצמכם רק את הזכוכית העליונה של מסך ה-3 LG G,   החלפת הזכוכית במסך בכוחות עצמכם, הינה משימה בלתי אפשרית ואם תנסו להפריד את הזכוכית מהמסך, פשוט תגרמו לנזקים מיותרים שיעלו לכם הרבה יותר וחבל. את החלפת מסך 3 LG G, יש לבצע אך ורק במעבדות המוסמכות לכך, על מנת שתקבלו חזרה את מכשיר ה-LG שלכם מתוקן כהלכה ועובד.

Comments are closed.