דשא סינטטי מידות – איך בוחרים את המידה הנכונה

כשאנחנו מחליטים לרכוש ריהוט לבית, בין אם זה לסלון, חדרי שינה או כל מקום אחר, אז באופן טבעי, אחד הדברים הראשונים שאנחנו בוחנים זה כל הנושא של מידות. מה גודל השטח, מה אנחנו יכולים להציב בחדר ומה לא. אנחנו לא נרצה לבחור ריהוט שלא יתאים למקום מבחינת המרחב, כפי שלא נרצה לבחור ריהוט שלא יתאים למקום מבחינת העיצוב והסגנון.

הדבר נכון גם כשמדובר בדשא סינטטי. כאשר אנחנו בוחרים להתקין מרבד של דשא כזה בבית, בעסק ובכל מקום אחר, אז מעבר לשאלת העלויות, הרי שעלינו לחשוב על שאלת המידות, עלינו לחשוב מה יכול להתאים לנו, על מנת שנוכל להתקין את הדשא בצורה נכונה מבלי לגרום נזק למקום מחד, ובאופן כזה שאנחנו נוכל להשתמש בדשא בצורה נכונה, אפקטיבית, ושהוא יהיה אטרקטיבי עבורנו. אין טעם לרכוש דשא סינטטי אם זה לא יהיה המצב.

כפי שאנחנו יכולים להניח, חנויות רבות מציעות לנו מרבדי דשא סינטטי מידות שונות ומגוונות. הן קובעות את העלות של המרבדים על פי המחיר ולכן, אנחנו יכולים לראות קטלוגים נרחבים שיכולים להתאים לנו. השאלה היא, כיצד אנחנו בוחרים את המידה שמתאימה לנו וכיצד אנחנו יכולים להתקין את המידה שנראית לנו, ביחס לתנאי המקום, ביחס לצרכים שלנו.

לפני שנציג מספר נקודות שיכולות לעזור לנו בכך, חשוב להדגיש, אומנם אנחנו יכולים תמיד להוסיף או לחתוך, במידה והמידה איננה מתאימה, אך רצוי שנתכנן הכל מראש ונקנה מרבד במידה שתתאים לגודל השטח שעומד לרשותנו, על מנת שלא נמצא את עצמנו במצב בו אנחנו נאלצים לבצע שינויים בשלב כזה או אחר.

נקודות שיכולות לעזור לנו בתהליך הבחירה של המידות

ראשית, אנחנו צריכים לבחון מה הם הצרכים שלנו. לשם מה אנחנו מבקשים לרכוש מרבד של דשא סינטטי, מה בדיוק אנחנו מתכוונים לעשות איתו. אין טעם לרכוש מרבד מבלי לאפיין נכון את הצרכים.

שנית, אנחנו צריכים לבחון את השטח שעומד לרשותנו, איפה אנחנו יכולים להתקין אותו, איך אנחנו יכולים להתקין אותו בצורה נכונה, רלוונטית לגודל המקום וכאמור, גם לצרכים שלנו. צריך להדגיש כאן היבט נוסף, אם אנחנו מעוניינים להדביק את השטיח בצורה נכונה, אזי שאנחנו צריכים לעשות את זה באופן כזה, שלוקח בחשבון, שינויים מסוימים בתוואי השטח, בין אם זה כניסות ויציאות, ריהוט או דברים אחרים שיכולים להשפיע.

שלישית, חשוב לזכור מי אמור לעשות שימוש במרבד ולצורך מה. זה יאפשר לנו לדעת האם אנחנו צריכים להשתמש באלמנטים בטיחותיים שונים או דברים אחרים, אשר עלולים "לגנוב" לנו חלק מהשטח שמיועד למרבד, עבור צרכים אחרים.

לסיום, מוטב תמיד לקנות קצת יותר מאשר לקנות מרבד עם פחות שטח, שנצטרך להשלים אחר כך, בשלב מאוחר יותר.

Comments are closed.