משחקים ל XBOX שכדאי לרכוש

 

רשימת המשחקים אשר מושקים מידי שנה לפלטפורמת האקסבוקס רק הולכת וגודלת וזאת כאשר ניתן לומר כי הדבר מתרחש הודות לכך שהפופולריות של המכשיר גוברת בשנים האחרונות. במידה ויש לכם עניין להבטיח שביעות רצון בעת היותכם עושים שימוש בפלטפורמה המדוברת אזי יהיה מומלץ שתביאו בחשבון את האפשרות לבחור במשחקים אשר קיבלו שבחים מהמבקרים, כאלה אשר החזיקו את מבחן הזמן וגרסאות חדשות שלהם ממשיכות לצאת מידי שנה לשוק. במאמר הבא ידובר בדיוק על המשחקים הללו.

משחקים ל XBOX

 

משחק יריות מהטובים בעולם – Call Of Duty

 

בין שלל המשחקים אשר יצאו לפלטפורמה ניתן לומר כי משחק היריות Call Of Duty הוא אחד המצליחים שבהם וזאת מפאת לא מעט סיבות. הרי מדובר במשחק אשר מעניק לשחקן את האפשרות לחוות ריגוש אמיתי וזאת כאשר מידי שנה כמעט יש גרסה חדשה למשחק ובה שיפורים מבחינת האיכות וחוויית המשחק הכללית. הודות לכך קהל המעריצים המושבע אף פעם איננו שבע רצון לחלוטין ותמיד מחכה לגרסה הבאה שצפויה לצאת לשוק.

 

אוהבים כדורגל? פיפא זה המשחק עבורכם!

 

כפי שאתם בוודאי יודעים, ישנם משחקים כמו pro evolution ושלל משחקי כדורגל אחרים אשר יוצאים לשוק ומתיימרים לספק לשחקן את חוויית המשחק הטובה ביותר. אף על פי כן, יש לומר בפה מלא כי המשחק הטוב ביותר שתוכלו לשים עליו את ידכם יהיה פיפא וזאת כאשר מדובר על כדורגל. הגרסה האחרונה של המשחק, פיפא 2018, מדמה משחק כדורגל אמיתי באופן ריאליסטי למדי וזאת כאשר תוכלו למצוא במשחק את מיטב השחקנים, בין אם מדובר על ניימאר, מסי או רונאלדו.

 

משחק היאבקות עם מוניטין – דרגון בול

 

מידי תקופה מסוימת ישנו משחק חדש בסדרת משחקי דרגון בול אשר מעניק לשחקן את האופציה ליהנות מחוויית משחק שכוללת היאבקות ביצורים מיוחדים שמהווים חלק מסדרת הטלוויזיה היפנית שמוכרת לכולנו. המשחקים של דרגון בול ללא ספק מצליחים ברמה עולמית וזאת מכיוון שהאפקטים השונים ואפשרויות המשחק רק הולכים ומשתפרים מידי שנה. דבר שכדאי לכם לקחת בחשבון בעת היותכם מחפשים אחר משחק מעניין.

לעוד מידע על משחקים ל XBOX שכדאי לרכוש, לחצו כאן…

Comments are closed.