עובד מפעל, דע את זכויותיך

למחפשי עבודה רבים יש את ההתלבטות האם לגשת לעבודה במפעל או שמא לחפש תעסוקה במקומות אחרים, אומנם עבודה במקומות הללו עשויים לצוץ קשיים מסוימים כמו:

  • מציאת דרכי הגעה למפעל – לאנשים הנוסעים בתחבורה ציבורית דרכי ההגעה שלהם מעט מורכבים כי לא תמיד יש תחבורה המגיעה על למקום.
  • העבודה נעשית במשמרות ארוכות גם משמרת לילה משמרת שאינה נוחה כלל.
  • ישנם מפעלים שמציעים שכר שעתי נמוך למתחילים ולעובדים זוטרים.
    קיים קושי להתבלט ולהתקדם מהסיבה שלעיתים המבנה של חברות גדולות, הוא נוקשה ומאד היררכי מבחינת תחומי אחריות וזה יוצר מצב לעיתים שקשה להתבלט בהם.
  • לא תמיד האווירה היא משפחתית – ככל שהחברה גדולה יותר, כך היא מאמץ אופי תאגידי קריר ומנוכר וככל שיש יותר עובדים, יש יותר ברגים קטנים במערכת המפעל.

אי אפשר לומר שבכל המפעלים ישנם את החסרונות הנ"ל, ישנם חברות ואפילו חברות גדולות שאכפת להם מהעובדים ולכן הם מאד באות לקראתם ועושות כל שביכולתן ואפילו מעבר לכך על מנת לתת לעובד תחושה טובה, שירגיש הכי טוב שאפשר במקום עבודתו. החברה המרכזית, חברה גדולה לכל הדעות, מחזיקה ברשותה מותגים רבים (ביניהם גם מותגים בינלאומיים) ומודעת היטב לכל הבעיות הללו. היא שמה את העובדים במרכז ואף דואגת להטבות מרחיקות לכת להם ואפילו לבני משפחותיהם!!!

בדרך כלל נדיר למצוא אנשים שמצליחים ליהנות מהעבודה שלהם, אבל אנשים רבים העובדים בחברה המרכזית מעידים על כך שטוב להם בעבודה, היחס הנפלא, התנאים, האכפתיות ותשומת הלב לכל עובד ועובד הם אלה שנותנים להם מוטיבציה ללכת בשמחה כל יום אל העבודה. החברה מציעה משרות לא רק בתחום המפעל אלא גם עבודות מטה כמו אבטחה, ניהול פרוייקטים ועוד.

הטעם מתחיל באנשים!

אחד הערכים החשובים לחברה הוא הצבת העובדים במרכז ולתת להם כמה שיותר  בכל בחיים, בשמחה או ברגעי משבר, להיות איתם ובשבילם עובדי החברה בכל המפעלים הפזורים ברחבי הארץ מספרים שהם הגיעו למקום הנכון, סוף סוף הם עובדים בחברה שדואגת גם להם העובדים. כל עובד כבר ביום הראשון לעבודה זוכה לקבלת פנים חמה יחד עם מארז מפנק המכיל מוצרים מובילים ובהמשך הם נהנים גם מתאים והטבות שבות במיוחד: ביטוח בריאות, קרן השתלמות, ימי גיבוש ועוד תנאים מצויינים המעניקים לכל עובד תחושת שייכות, הנאה וסיפוק ממקום עבודתו

על החזון של החברה המרכזית

חזון החברה המרכזית: להמשיך להיות מובילים באמצעות מפגשים של חוויות שירות, הנאה ותועלת בגלל:  הוגנות ויושרה, איכות והישגיות אנושיות, ביצועיות ודינמיות.

עם אילו מפעילים החברה עובדת?

החברה המרכזית עובדת עם כל החברות המובילות בתחום המשקאות כולל חברות בינלאומיות כגון: קוקה קולה, נביעות, קרלסברג,טובורג, מאלטי, טרה מוצרי חלב, פריגת, משקר, ועוד מותגים אהובים הנמצאים בכל בית בישראל.

Comments are closed.