כיצד שימוש בענן מפחית עלויות לעסק

בתור בעלי עסק, אנחנו מחפשים כל הזמן שני דברים עיקריים, הראשון הוא, כיצד להפיק יותר תועלת ולייצר תוצאות טובות יותר, השני, כיצד להפחית עלויות על מנת שנוכל להגדיל את הרווח שהעסק מייצר.

אחד הכלים שיכולים לעזור לנו בכך, בהנחה ואנחנו עובדים בצורה נכונה, אלה שירותי ענן – Cloud Services. מדובר על שירותים שמאפשרים לנו לגבות את כל מה שנמצא על המחשב שלנו בשרת חיצוני שנמצא במה שמכונה "ענן", בו אנחנו יכולים להשתמש מכל מקום ובכל שעה.

שירותי ענן יכולים להפחית את העלויות של העסק בצורות שונות, כפי שנוכל לראות מיד. עם זאת חשוב לומר, על מנת שנוכל להפיק תועלת מרבית משירותי ענן ולא נמהר לחתום עם כל חברה על שירותים שכאלה, הרי שאנחנו צריכים לוודא תחילה מה מציעים לנו מבחינת שירות, נפח האחסון, ואבטחה.

ענן מפחית עלויות לעסק

כיצד שירותי ענן מפחיתים עלויות

ראשית, הם חוסכים מאיתנו את הצורך ברכישת פתרונות אחסון אחרים, כאלה אשר יכולים להיות הרבה יותר יקרים ופחות אפקטיביים, כמו למשל מחשבים פנימיים, כוננים ניידים ועוד.

שנית, מאחר והם מאפשרים לנו לעבוד מכל מקום בכל שעה, אנחנו לא צריכים להחזיק עובדים בעסק שיבצעו עבודות מסוימות, אלא אנחנו יכולים לאפשר להם בבית ולהיכנס דרך המחשב האישי שלהם לגיבוי ענן של העסק.

שלישית, שירותי ענן מאפשרים לנו לאחסן כמות עצומה של מידע ומסמכים, כך שאנחנו לא צריכים למחוק, להדפיס או כל דבר אחר. זה חוסך לנו מקום וזמן, זה בהחלט מפחית עלויות ממקומות אחרים.

ארבע, שימוש בענן יכול להפחית את עלויות השימוש במחשב. במקום שאנחנו נשתמש במחשבים שלנו לצרכים כאלה ואחרים, אנחנו יכולים להעביר הכל לענן ואז כל השימוש יעשה דרך שם.

לפני סיום חשוב לומר, קיימות מספר חברות שמציעות שירותי ענן לעסקים, גדולים וקטנים, על מנת ליהנות מהשירות הטוב והזול ביותר, אנחנו צריכים לבדוק, מה כל חברה מציעה, כמה עולה השירות שלה והאם הוא משתלם לנו. רק כך אנחנו נוכל להפיק תועלת מרכישתו והשימוש במה שהחברה מציעה לנו לטווח הארוך.

 

Comments are closed.