אירוע ברית מילה – ככה תמצאו את הצלם המושלם

אתם חוגגים ברית מילה בקרוב? בטח חשבתם להזמין שירות של צילום מקצועי לברית. אבל רגע אחד לפני שאתם נכנסים לסאגה של מציאת הצלם המושלם לברית, יש כמה דברים שאתם חייבים לקחת בחשבון והנה המדריך המלא שיעזור לכם למצוא צלם לברית צעד אחרי צעד.

תחליטו מי אחראי על מציאת צלם

לא פעם קורה מצב ששני בני הזוג מתחילים במקביל לחפש צלם לברית, הבעל מגשש ומברר מחירים והאישה גם היא במקביל עושה השוואת מחירים משלה. מה שקורה זה שאתם יכולים להגיע לאותם אנשים, לקבל מאחד הצעת מחיר מבלי לדעת שהאישה (או הבעל) כבר פניתם לאותו אדם מספר פעמים, פיצול המאמצים צריך להיות נכון ולא לבזבז לעצמכם זמן.

תגבשו את ההחלטה מי סוגר מול הצלם, אחרי שיש לכם את ההחלטה הזאת צאו לדרך וחלקו את המשימות, אחד יהיה אחראי לסגירה מול מוהל, לשלוח הזמנות או כל משימה אחרת, ואחד יהיה אחראי למצוא צלם לברית בראשון לציון. ככה לא תשקיעו מאמצים מבוזבזים לשווא.

תבדקו תיק עבודות

אתם בטח כבר שמעתם עשרות פעמים עד כמה חשוב לבדוק תיק עבודות, אל תחשבו שכל הצלמים אותו הדבר, אפילו ממש בקטנה, תעיפו מבט על התמונות ותראו שאתם מצליחים להתחבר לסגנון שלהן ולאיכות התמונה.

חבילת צילום מלאה

היום צלמי אירועים כבר לא מסתפקים רק בצילום רגיל, אתם יכולים לקבל גם חבילות צילום מאוד טובות שכוללות מספר גדול מאוד של דברים, כמו למשל צילום סטילס לרבות צילום מגנטים שתהיה אטרקציה ומזכרת לאורחים מהאירוע שלכם, בנוסף גם צילום וידאו. המחירים של חבילות אלו כל כך זולים ומשתלמים שלא יהיה לכם כדאי לוותר עליהם.

האם צלם מגנטים יכול להיות הצלם של האירוע?

לא פעם השאלה הזאת עולה, הסיבה היא שהרבה מאוד אנשים מנסים להוזיל עלויות ואומרים לעצמם שהם יקחו רק צלם מגנטים, לאחר מכן יקבלו ממנו את התמונות שצולמו ועל הדרך יש להם גם צלם באירוע ולא צריך להזמין צלם.

קודם כל נענה על השאלה, צלם מגנטים יכול בהחלט גם להיות הצלם של האירוע, היום יש הרבה צלמי מגנטים סופר מוכשרים ומקצועיים שיכולים להביא לכם תמונות יותר טובות ממה שיביאו הצלמים המוכרים והידועים ביותר.

אבל רגע אחד לפני שאתם סוגרים מול צלם מגנטים ורוצים שהוא יהיה גם הצלם של האירוע, כדאי מאוד לוודא שהוא יודע מה הדרישות ממנו. בדרך כלל צלם מגנטים לא יצלם תמונות אווירה, הוא לא יצלם את כל טקס הברית ולא יתייחס לדברים נוספים שקורים באירוע, הוא יהיה נטו מצלמת אטרקציה שמצלמת את האורחים ומפיקה להם מגנטים. לכן, במקרה כזה חשוב מאוד ליידע את הצלם שאתם רוצים שהוא יהיה גם הצלם של האירוע, יהיו הרבה צלמי מגנטים שיסרבו לכם, בגלל שהם מודעים לכך שהם יכולים להתמודד רק אירועים שבהם הם אטרקציה ואילו הצלם מים המקצוענים יותר יוכלו לתת לכם מענה.

Comments are closed.