בחירת חבילת צפייה טובה

טלוויזיה היא אחד ממוקדי הבילוי הפופולאריים ביותר עבור אנשים, כאשר כיום רבים בוחרים בצפייה בטלוויזיה כחלק מתרבות הפנאי שלהם. בשל כך רבים מהצרכנים מוצאים את עצמם מוציאים סכומים גבוהים למדי מידי חודש על תכנים ועל חבילות תקושרו אשר נועדו לספק עבורם את כלל הסדרות והסרטים שהם רוצים לצפות בהם.

אבל כיצד מוזילים את חבילות הצפייה? כדי לעשות זאת חשוב להכיר את חברות הלוויין והתקשורת שיכולות להציע לכם חבילות צפייה מעולות!

אז מהן חברות הלוויין שנחשבות פופולאריות ומציעות חבילות אטרקטיביות לצרכנים? הנה 3 מהן:

פרטנר טי וי  – מותג תקשורת פופולארי אשר מאפשר שירותי טלוויזה רב ערוצית. לפרטנר TV מערכת ההפעלה Android   אנדואיר טי וי המקנה ללקוחות בחירה חופשית של ערוצים וזאת משלל אפליקציות נוספות הפועלות על מערכת זו, באמצעות ממירים וסטרימרים של מדיה. ל פרטנר טיוי   מגוון רחב של VOD ושירותים קבועים איכותיים והיא מציעה שלל ערוצי ספורט, ערוצי חדשות מהארץ ומהעולם, ערוצי ילדים, ערוצי גיימינג, ערוצים ברוסים, ערוצי סרטים וסדרות של HBO, ערוצי לייף סטייל ועוד. החבילות של המותג מוצעות לקהל הרחב במחירים של 129 שקלים ו 69 שקלים.

יס – חברת יס היא אולי החברה הוותיקה ביותר בתחום הלוויין כאשר החברה מקנה ללקוחות שלה חבילות של טלוויזיה אינטראקטיבית, אינטרנט ושידורים דיגיטאליים. חברת יס מציעה ללקוחות שלה יותר מ- 150 ערוצי טלוויזיה ושלל מבצעים וחבילות אטרקטיביות, כגון  חבילת סופר פרמיום הכוללת 14 ערוצים נבחרים במחירי משתלמים, צפייה בבינג' בסדרות הטובות ביותר בעולם ללא עלות, חבילות צפייה במחיר מופחת של 119 ₪ ללקוחות חדשים, חבילה אטרקטיבית שכוללת ערוצים טלוויזיה, שני ממירים במחירים שווים במיוחד ועוד. לחברת יס חבילות שונות במחירים של 209 שקלים, 149 שקלים , 118 שקלים ועוד.

הוט – חברת הוט גם היא נחשבת ותיקה בשוק הלוויין והיא מותג שנחשב אטרקטיבי במיוחד בכל הנוגע לתכנים שונים שהיא מציעה. לחברה שלל הצעות וחבילות אטרקטיביות כמו גם מחירים מפתים כמו חבילות ערוצים מדהימות ערוצי ספורט, סרטים סדרות ועוד כמו גם ערוצי ילדים וחבילות אטרקטיביות ב120 שקלים ו 89 שקלים.
watching tv

לסיכום, על מנת לבחור את חבילת הצפייה הטובה ביותר נסו לבדוק באתרים העוסקים בהשוואת מחירים בין חברות לוויו, וזאת כדי למצוא את המבצע או החבילה המתאימה ביותר לכם. בכך תוכלו לצפות בתכנים שמתאימים לכל המשפחה במחירים שנחשבים נמוכים במיוחד!

Comments are closed.