כיצד יש לנהוג אם מקימים אנטנה באזור מגוריכם?

הטכנולוגיה הינה רבת ערך לחיינו ואין ספק שהיא משדרגת ומשפרת את חיינו במידה ניכרת. אך לא ניתן להתעלם מהעובדה כי הטכנולוגיה טומנת בחובה גם בעיות לא פשוטות המשפיעות על הבריאות שלנו וגורמות לבעיות בחיים האישיים שלנו. למה הכוונה? אחת הדוגמאות המובהקות לכך הן אנטנות סלולאריות. כל אחד רוצה להשתמש בסלולר שלו וליהנות מרמת קליטה גבוהה בכל מקום בכדי להבטיח כי הוא יוכל לדבר עם מי שהוא רוצה ועל כך אין עוררין. אין גם מחלוקת כי לצורך כך אנחנו צריכים להקים רשת של אנטנות סלולריות אשר ישרתו אותנו ויבטיחו קליטה גבוהה. הבעיה היא שאנטנות אלו גורמות לקרינה רבה, קרינה שרבים מאמינים שגורמת לבעיות בריאותיות. לכן רבים רוצים להילחם באנטנות אלו ולעשות הכול בכדי להוריד אותן. לצורך כך יש לבצע בדיקות רמות קרינה ולראות האם האנטנה משדרת קרינה לסביבה שלכם.

קרינה מאנטנה

וודאו כי החברה שאתם מזמינים לביצוע הבדיקה הינה איכותית

עליכם להבין כי בדיקות רמות קרינה הן הכרחיות אם אתם רוצים לטפל באנטנה ולהסיר את האיום על בריאותכם. לצורך כך אתם צריכים להבטיח כי הבדיקה תהיה איכותית כמה שיותר. אסור להתפשר על איכות הבדיקה מכיוון שיש לה השפעה ישירה על הבריאות שלכם והיא תקבע את גורל חייכם. אם מוקמת אנטנה סלולרית מעל ראשכם בבניין המגורים שלכם או בבניין קרוב אתם צריכים לעשות הכול בכדי לטפל בה ולהתגבר על בעיה זו. על כן לא ניתן להפריז בחשיבות של בדיקת הקרינה ולא ניתן להפריז בחשיבות שהיא תהיה איכותית ומקצועית ללא פשרות. על כן בחרו את החברה שמבצעת את הבדיקה בחכמה והשקיעו מחשבה בכך.

זכרו כי הבדיקה הכרחית להליך המשפטי

עליכם לזכור כי פעמים רבות בדיקות רמות קרינה הן רק שלב ראשון ולא אחרון במה שיכול להתפתח למאבק משפטי כנגד הצבת האנטנה. זוהי סיבה נוספת מדוע הבדיקה צריכה להיות איכותית ולתת לנו את המענה הטוב ביותר. עלינו להבין כי הבדיקה צריכה לעמוד בסטנדרטים של בית המשפט בכדי שהיא תוכל להיות מוגשת כראיה ועל כן היא חייבת להיות בסטנדרט הגבוה ביותר.

Comments are closed.