כיצד תבחרו נכון תאורה לחללים בבית?

אם מדברים על בחירת תאורה לדירה, מדברים בהכרח על התאמת התקציב לטובת הנושא. כמו כן, מדברים גם על התאמה בין העיצוב של הבית לעיצוב של המנורה והתאורות. אם כך, הכנו עבורכם כמה דגשים שכדאי לדעת לגבי בחירת תאורות לבתים. 

בית מקבל את העיצוב האמיתי שלו כשמתקינים את התאורה הנכונה. אלמלא תתקינו את התאורה הנכונה בבית, העיצוב ירגיש חסר ולא שלם במידה מסוימת. בכדי להנות מעיצוב משלים והיקפי בבית, יהיה חשוב קודם כל לבחור את התאורה הנכונה. למשל, יהיה כדאי להתחיל בבחירת העיצוב של גופי התאורה עצמם. כידוע, הבחירה צריכה ליפול על גופי התאורה המעוצבים שהכי מתאימים לעיצוב ביתכם. 

התאמה בין גופי תאורה לבית לעיצוב הבית 

מעוניינים להתקין תאורה לבית או למשרד? אם ככה, אתם כנראה מעוניינים להתאים את בית המנורות לעיצוב הכללי של הבית באופן הכי מדויק. קודם כל, בואו נדבר על הצבע של בית המנורות. הצבע של גופי התאורה צריך לחפוף במידה מסוימת עם הצבע השולט בבית. אם למשל קירות הבית לבנים, גופי התאורה בהחלט יכולים להיות צבועים בשחור. 

כשאתם מתאימים את גופי התאורה לעיצוב של הבית, יש בידיכם בחירה בין 2 אופציות עיקריות. האחת היא, אתם יכולים להתאים את גופי התאורה באותו הצבע של עיצוב הבית. מצד שני, אתם יכולים לייצר מעין ניגודיות מבורכת מבחינה עיצובית. למשל, במקרים בהם הבית בעיצוב כפרי ורובו חום עץ, יהיה מעניין לבחור גופי תאורה בצבעים נגדיים לחום. 

כמה עולה תאורה לבתים?

אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה תאורה לבית או למשרד, כנראה שעדיין לא ערכתם את מחקר השוק הנדרש. לאחר שתערכו השוואת מחירים בין גופי תאורה לבית, תוכלו לדעת בדיוק כמה עולה התענוג של התקנת הגופים. אם תחפשו מספיק טוב, תוכלו למצוא גופי תאורה מעוצבים בעלויות של כ-70 ₪ ומעלה. 

כשאתם עורכים את מחקר השוק שלכם, תמיד יהיה כדאי גם לבדוק מבצעים של תאורה לבתים. מבצעי תאורה לבית יאפשרו לכם להוזיל עלויות בצורה משמעותית. גם אם זה אומר שתרכשו דרך האינטרנט ותצטרכו להמתין מספר ימים עד הגעת המוצרים שלכם. כשמדברים על בחירת תאורה לבתים, מדברים כמובן תקציבית. אם כך, תכננו את התקציב לרכישה, מראש. 

רכישת גוף תאורת בית כוללת התקנה גם?

אם אתם רוכשים תאורה לבית ולמשרד, בדרך כלל יהיה צורך להוסיף תשלום על התקנת והרכבת גופי התאורה. אם אתם מרגישים שחברת התאורה גובה ממכם מחיר גבוה מדי, אתם יכולים לבדוק מחירים של הנדימנים מומחים. אלו יוכלו לסייע לכם בהתקנת גופי תאורה לבתים בקלות. 

אם אתם מתכננים לתלות את גופי התאורה בעצמכם, תזכרו שאתם מתעסקים עם חשמל. ומדובר בלא פחות מאשר סכנת חיים. אם אין לכם את הידע המקצועי להתקנת תאורה לבית, פשוט אל תעשו זאת. חכו לאיש המקצוע המתאים. 

Comments are closed.