המדריך לבחירת מצבר לסיאט

מחפשים מידע על בחירת מצברים לסיאט? הגעתם למקום הנכון. בפוסט זה תמצאו את המדריך המלא לבחירת מצבר לסיאט.

איך לבחור מצבר לסיאט

יש לכם צורך בהחלפת המצבר ואתם מחפשים טיפים לבחירת מצבר לסיאט? אם כן אז תשמחו לשמוע שהכנו עבורכם כמה עצות מעולות לבחירת מצבר, שיעזרו לכם לבחור את המצבר בצורה נכונה יותר, ומתאימה יותר עבור סוג הרכב שלכם.

 5 טיפים לבחירת מצבר 

1. המצבר צריך להתאים לסוג המנוע של הרכב שלכם
יש כל מיני סוגי מצברים – כמו מצברים לרכבים, לאופנועים, למשאיות, ולמעשה כמעט לכל סוג כלי רכב או כלי שיט יש סוג מצבר ייחודי משלו. אז אם אתם מעוניינים ברכישת מצבר לסיאט – כדאי שתוודאו מול בעל המוסך אם המצבר שאתם רוכשים ממנו מתאים בדיוק לסוג המנוע של האוטו שברשותכם. ולפני ביצוע הרכישה, בדקו שהמצבר אכן נכנס לתא המיועד לו במנוע הרכב.

2. . קיבולת המצבר
קודם כל, עליכם לדעת שרכבים פרטיים זקוקים למצבר שיש לו קיבולת גדולה יחסית. את קיבולת המצבר המדויקת הנדרשת עבור המצבר לסיאט שלכם, תוכלו למצוא בהנחיות היצרן בספר הרכב. באופן כללי נציין שיש כל מיני מצברים המתאימים לסיאט, כמו מצברי 55 עד 65 אמפר, אך יש גם מצברים עם קיבולות אחרת, שגם הם יכולים להתאים לרכבי סיאט מסוימים.

3. ארץ ייצור המצבר
מבחינת ארץ הייצור של המצבר, כדאי לדעת שמצברים מתוצרת מדינות כמו סין או תורכיה נחשבים לאיכותיים פחות ממצברים תוצרת ישראל למשל, כאשר הדבר משפיע כמובן גם על מחירו של המצבר. ההמלצה הרווחת היא בדרך כלל לא להתפשר על פרמטר כמו ארץ ייצור המצבר וזאת שכן חשוב שהמצבר יהיה איכותי ובעל יכולות חזקות ככל האפשר.

4. העדיפו מצבר המגיע עם אחריות מקסימלית מבחינה אורכה והיקפה
מכיוון שלמצבר חשיבות רבה לתפקוד התקין של כל המערכות החשמליות ברכב שלנו, ובשל העובדה שהחלפת מצבר יכולה לגרור לנזקים יקרים למדי – נעדיף לרכוש מצברים המגיעים עם אחריות מקסימלית. כלומר, כזו המתפרשת על כמה שיותר חודשים והמכסה כמה שיותר תיקונים מבחינת היקף האחריות על המצבר.5. מחיר המצבר
כמו במוצרים רבים אחרים, איכות המצבר פעמים רבות נגזרת גם מהמחיר שלו. הרי יש כל מיני חברות לייצור מצברים – כאשר חלקן מציעות מצברים זולים יותר וחלקן מציעות מצברים יקרים יותר. בנוסף, פעמים רבות גם המחירים בין הספקים השונים יכולים להשתנות עבור אותו מצבר. לכן חשוב מאוד שתעשו את השיקולים שלכם לגבי התקציב למצבר, ושתבקשו הצעות מחיר מכמה מקומות שונים ותערכו השוואה ביניהם.

Comments are closed.