הכירו את פתרון ההצללה הטוב ביותר לקיץ 2021

ארץ ישראל כמו ישראל, היא מדינה שבה השמש מורגשת יופי-יופי, במיוחד בעונת הקיץ. אנחנו מתמודדים עם לחות גבוהה, שמש חזקה והרבה חוף ים. בין לבין, אנחנו גם יושבים בחצרות ובמרפסת ונהנים מאיזה קוקטייל קריר. בזמנים האלו בדיוק של ניחותא, חשוב שיהיה פתרון הצללה איכותי מעל הראש. 

אין ספק, חוויית הישיבה במרפסת ובחצר משודרגת משמעותית כאשר יש פתרון הצללה מעל הראש. אם אתם רוצים לשדרג את חוויית הישיבה שלכם בערב, אתם יכולים למצוא לא פתרונות שניתן להצליל איתם כמעט כל אזור. במקרים מסוימים, יהיה דווקא מומלץ להתקין פתרונות קשיחים כמו פרגולות, אבל בינתיים בואו נדבר על פתרונות גמישים יותר וכאלו שמצריכים התקנה פחות מורכבת. הנה כל מה שצריך לדעת בתחום פתרונות וסככות להצללה. 

פתרונות הצללה שחובה להכיר בקיץ החם של ישראל 

ב-2021 כמו ב-2020, אנחנו נתמודד עם גלי חום בחודשי יולי אוגוסט, שיגלשו לנו גם לספטמבר ותחילת אוקטובר. בקיץ הקרוב מומלץ להכיר סככות הצללה כמו דגם הממברנה. דגם ממברנה הוא אחד מאותם פתרונות הצללה שאפשר לפרוס על פני שטחים גדולים במיוחד. כמו כן, חומר הגלם ממנו עשוי דגם זה מקטין את כמות המים החודרים תחתיו כתוצאה מגשם. 

אם אתם מעוניינים להצליל אזור מסוים באופן חלקי, אתם יכולים להתקין למשל סככות הצללה כמו דגם המפרשים. סככת הצללה מפרשים מאפשרת לכם להנות גם מהצללה מסוימת, אבל גם במקביל מחדירה של קרני שמש מלטפות. כלומר היא לא אטומה לגמרי, אלא במידה חלקית בלבד. 

כיצד פתרונות הצללה יסייעו לכם להתמודד עם הקיץ

אם אתם מעוניינים להתגונן מפני השמש בקיץ, אתם פועלים נכון. הקיץ מלווה בלא מעט סכנות הכרוכות בחשיפה מרובה לשמש. כדאי לדעת, יש בשוק גם סככות הצללה שעשויות מחומרי גלם שמסננים חדירת קרינה במידה רבה. 

סככה להצללה מאפשרת לכם להנות לא רק מחוויית ישיבה נעימה יותר ומוצללת, אלא גם מסינון מסוים של קרני השמש המזיקות. זה רלוונטי במיוחד עבור בתים עם ידים שאוהבים לשחק בחוץ בחצר. כך תוכלו לנסות למתן במידה מסוימת את נזקי הקיץ. הכוונה לנזקים הנגרמים כתוצאה מחשיפה מוגברת לקרינה ושמש. 

עוד סוגי הצללות לחרות ומרפסות 

רוצים להנות מהצללה לעונת האביב-קיץ? אנחנו רוצים שתכירו סככות הצללה כמו פגודות. פגודה היא סככת הצללה שבדרך כלל מתקינים במקומות ציבוריים. אבל יחד עם זאת, התקנת פרגודה אפשרית גם בגגות של מבנים, חצרות ומרפסות. 

בין אם אתם מעוניינים להתקין פרגודה קטנה או גדולה יותר, או אולי פתרון הצללה שונה בכלל, תערכו מחקר שוק מקדים. תבררו כמה עולה פתרון הצללה, כמה עולות סככות להצללה, כמה עולה ההתקנה של אלו וכו'. כך תוכלו לבחור בפתרון ההצללה הזול ביותר והאפקטיבי ביותר.

Comments are closed.