איך תבחרו קלנועית שמתאימה לצרכים שלכם?

מחפשים אחר קלנועית בכדי שתוכלו להתנייד באופן חופשי בכפר? אז אנחנו רוצים להגיד לכם, שאפשר לרכוש קלנועית גם אם אתם מתגוררים בעיר. במיוחד אם אתם כבר עייפים מלסחוב את שקיות הסופר שלכם. אם כך, כיצד תבחרו קלנועית שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם? 

קלנועיות הן כלי רכב חשמלי וקטן, שאנשים רוכשים בדרך כלל כאשר הם צריכים פתרון תחבורתי קל. רכב קל כמו קלנועית עובד על בסיס של חשמל, שזהו בעצם כבר פרמטר ראשון שאתם צריכים לקחת בחשבון. מאחר שכל קלנועית מגיעה עם סוללה בעוצמה שנה, אתם צריכים לבחור את הקלנועית שתשמש אתכם בצורה הנכונה. אל תתנו למצב כמו היתקעות בצידי הדרך לקרות. אם תבחרו בכלי עם סוללה מספיק עוצמתית, אתם תוכלו להשלים את הנסיעות שלכם מבלי להיתקע בשולי הכביש. לאחר שתבחרו את הכלי הנכון עם הסוללה המספקת דיה, יהיה חשוב לקחת בחשבון את הפקטור של מספר המושבים. 

כמה מושבים יש בקלנועיות? 

כמעט ברוב הקלנועיות אתם תוכלו להנות משני מושבים, אך ישנם גם רכבי שירות שיש בהם 4 מושבים. אם אתם יודעים שאת רוב הסידורים שלכם אתם מבצעים לבד, כנראה שקלנועית של 2 מושבים תספיק לכם. לפעמים אנחנו צריכים שאנשים יגיעו איתנו לסידורים השונים שלנו, ככה שטוב שיהיה שני מושבים. כמו כן, שימו לב שישנם סוגים שונים של מושבים. 

אם אתם רוכשים קלנועית והמושבים לא לגמרי נוחים לכם, כדאי לדעת שאלו פריטים שלעיתים ניתן להחליף בכלי. ישנם לא מעט מוסכי קלנועיות שונים, שניתן אצלם להחליף כל מיני חלקים בכלים האלו (לרבות המושבים). תוכלו אפילו להתקין מושבים אורטופדיים בחלק מהקלנועיות. 

זמן טעינת הסוללה של הקלנועית

כמו שכבר אמרנו, קלנועית היא כלי חשמלי קטן. במעמד הרכישה יהיה כדאי לבדוק לא רק את עוצמת הסוללה, אלא גם את זמן הטעינה שלה. ככה תוכלו לוודא כי יש לכם מספיק זמן בכדי לטעון אותה לשימושכם. ישנן קלנועיות שצריכות שעות ארוכות כדי להיטען במלואן, אך קלנועיות אחרות מאפשרות לכם להנות מטעינה יחסית זריזה. 

אם אתם יודעים שאין לכם אף פעם כמעט את הזמן לטעון את הקלנועית בטעינה מלאה, יהיה חשוב לרכוש קלנועית עם סוללה שנטענת מהר. וזה רלוונטי במיוחד במקרים שבהם הסידורים שלכם קרובים לבית. אם הסידורים שלכם הדרך כלל קרובים לביתכם, לא בטוח שתצטרכו סוללה טעונה במלואה בכל מקרה. ייתכן כי טעינה חלקית תוכל לאפשר לכם להשלים את הסידורים שלכם. 

כמה עולה קלנועית?

רגע לפני שרוכשים קלנועית, חשוב לברר את המחירים הממוצעים בשוק. קלנועית לא אמורה לעלות יותר מכמה אלפי שקלים בודדים. ואם תערכו מחקר שוק נכון והשוואת מחירים, ייתכן שתוכלו גם להוזיל את העלויות על הרכישה. אם כך, תשתמשו בכוח הצרכני שלכם. 

Comments are closed.